Prodej stylového designověho studia, vhodný i k bydlení, 62m2, 2+1

  Lokalita : Praha 6, Břevnov, Praha, území Hlavního města Prahy
  Evidenční číslo:
  Typ:
  Samostatně stojící
  Adresa:
  Praha 6, Břevnov, Praha, území Hlavního města Prahy
  Cena:
  4 490 000Kč
  Poznámka k ceně:
  Cena k jednání
  Cena obsahuje:
  cena k jednání, včetně právního servisu, s provizí RK
  Plocha užitná:
  62 m2
  Vlastnictví:
  Osobní
  Stav:
  Po rekonstrukci
  Umístění:
  Centrum obce
  Konstrukce:
  Cihlová

  Popis objektu

  Cena k jednání. Nabízíme vám jedinečný prostor! Studio v idustriálním stylu. Bývalý protiatomový bunkr stylově a kvalitně kompletně zrekonstruován. Za pancéřovými dveřmi se skrývá jiný svět!

  Studio se nachází v klidné a žádané části Břevnova s výbornou dopravní dostupností (tram, bus do 3 minut, letiště 20 min autem), vjezd do tunelového komplexu Blanka nedaleko, smíšená zóna pro parkováni před vchodem. V dochozí vzdálenosti je Pražský hrad a několik parků. Studio je pod úrovní terénu, což garantuje stabilní podmínky bez ohledu na roční a denní dobu.

  Vhlavní místnosti (26 m2) je velký soubor pracovních stolů a polic, dvě prostorné skříně a kancelářský stůl. V druhé části místnosti je v současnosti sezení a fotostudio (2,7m fotopozadí). Za originálními kovovými dveřmi je menší sklad (pro administrativu apod.). Variabilní osvětlení umožnuje několik světelných režimů.

  Druhá pracovna je vybavena dlouhým stolem, policemi, skříní a sklápěcím dvoulůžkem. A celá je vstylové sci-fi dekoraci a osvětlení. Za touto místností je prostorný sklad s policemi.

  Vcentrálním prostoru najdete vstupní předsíň oddělenou od zbylé časti studia kovovými dveřmi. Dále kuchyňský koutek a lednice. Součástí je koupelna s prostorným sprchovým koutem a WC, vedle komora (pro úklidové prostředky apod.) s policemi.

  Studio vytápí elektrický horkovzdušný systém, který je velmi rychlý a úsporný a umožňuje nucenou ventilaci. Díky masivní betonové konstrukci i vnejvětších vedrech nevystoupí teplota nad 25 °C a v zimě neklesne pod 17 °C (při úplně vypnutém topení!). Teplá a studená voda z centrálního rozvodu domu.

  Internet (OptiLan 100Mb/s, možný upgrade na 1Gb/s) a 400V 3fáz (zásuvka vhlavní místnosti a vskladu). Veškeré rozvody a osvětlení (LED) jsou nové.

  Prostor je svou inspirativní atmosférou ideální pro designové studio (móda, šperky ) nebo tvorbu digitálního obsahu (game development, podcast, web ...), ale bude vyhovovat i jiným záměrům. Jednoduše lze obě pracovny uspůsobit pro komfortní přespáni 4 osob.

  Studio je nebytová jednotka v bytovém domě, součásti prodeje je i podíl na domě a přilehlých dvou zahradách. Vbytovém domě je fungující SVJ, náklady na provoz jsou velmi příznivé.

  Většina podobných nemovitosti jsou stále aktívní úkryty civilní obrany, což nese se sebou řadu nákladných povinností (pravidelné revize, strpět obsazení části prostoru zastaralou vzduchotechnikou atd). Toto studio už není součástí civilní obrany, kryt byl vyřazen ze seznamu úkrytů CO. Vyřazení aktivních krytů vsoučasné situaci je ale málo pravděpodobné. Toto studio má světlou výšku 2,5 m, což není běžné u podobných prostor a nepůsobí stísněně. Možné je také pronajmout přilehlý prostor bývalé kotelny domu. Stavební úpravy možné.

  Pokud hledáte unikátní nemovitost vširším centru Prahy, žádané oblasti Prahy 6, bez nutnosti rekonstrukce, za bezkonkurenční cenu za m2, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku. Zajistíme financování.

  Základní info

  Umístění :
  Centrum obce
  Typ objektu :
  Samostatně stojící
  Konstrukce :
  Cihlová
  Adresa :
  Praha 6, Břevnov, Praha, území Hlavního města Prahy

  Cena obsahuje

  cena k jednání, včetně právního servisu, s provizí RK

  Plochy

  Plocha podlahová:
  62m2
  Plocha nebyt. prostor:
  62m2
  Plocha prodejní:
  62m2

  Počty místností, umístění

  Počet místností:
  3
  Počet koupelen:
  1
  Počet pokojů:
  2
  Patro, podlaží:
  Suterén
  Počet NP:
  6
  Počet PP:
  1
  Typ objektu:
  patrový

  Energetická náročnost budovy/bytu

  Třída en. náročnosti:
  D - méně úsporná
  Podle vyhlášky:
  vyhláška č. 264/2020 Sb.

  Vybavení objektu

  Sklep

  Inženýrské sítě

  Kanalizace, Telefon, Internet, 400V, 230V, Voda, pitná

  Dopravní dostupnost

  Autobus, MHD, Silnice, Tramvaj

  Vybavenost v okolí

  Supermarket, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Škola

  Charakter okolí objektu

  Obytná

  Další údaje

  Zdroj vody:

  Dálkový vodovod

  Telekomunikace:

  Internet, Kabelová televize

  Odpad, kanalizace:

  Veřejná kanalizace

  Typ vytápění objektu:

  Ústrední elektrické

  Elektro:

  230V, 400V

  Máte otázku?