Vitejte v Matrix Reality, a.s

  Založení Matrix Reality, a.s.

   

  byl pro nás logický krok, který vycházel z požadavků našich klientů, kteří hledají spolehlivého partnera pro zajištění prodeje a koupě rezidenčních a komerčních nemovitostí s maximalizací zisku a navazující dlouhodobou správou pronájmů a jejich aktiv.

   

  Na trhu realit a financí se pohybujeme již od roku 2009 a náš tým se specializuje jak na veřejný, tak na neveřejný prodej nemovitostí a investičních projektů.

   

  Proč MATRIX

  Protože sledujeme trendy v realitním světě, tvoříme prezentace úspěšně konkurující nejlepším prezentacím na našem trhu, samozřejmostí pro nás jsou fotografie, videa, virtuální prohlídky, 2D a 3D půdorysy, správné nastavení inzerce, perfektní zacílení na ideálního a potenciálního kupce.

  Kombinace profesionální prezentace, a komplexního zacílení marketingu s využitím moderních technologií včetně systému aukcí, je pro Vás správná cesta pro získání nejvyšší ceny za vaše nemovitosti.

  Chystáte se prodat jakoukoliv nemovitost a chtěli byste využít profesionální servis? Potom budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat na výše uvedeném telefonním čísle nebo zanechte kontakt ve formuláři na této stránce.

  Vstupní konzultace, včetně kompletních informací, jak správně nastavit prodej a tržního odhadu ceny prodávané nemovitosti, je pro Vás ZDARMA.