PRODEJTE SVOU NEMOVITOST
S REVOLUČNÍMI MATRIX AI NÁSTROJI
DO 30 DNŮ

pokud neprodáme rovnou vykoupíme

s námi získáte až o 15 % více a garanci prodeje

Recenze na Google.cz
0.1 / 5.0
4.7/5
Recenze na Seznam.cz
0.1 / 5.0
4.9/5

Proč prodat svou nemovitost s námi?

POSUDEK ZDARMA DO 15 MIN.

MATRIX AI VALUO - využívá data z různých systémů, které poskytují přístup ke všem prodaným a prodávaným nemovitostem v ČR. Proto Vám připravíme odhad ceny pro prodej, dědictví nebo vypořádání během několika minut.

PRODEJ NEMOVITOSTI DO 30 DNŮ

K prodeji Vaší nemovitosti využíváme naši databázi investorů a revoluční AI nástroje, díky tomu prodáváme více jak 70% nemovitostí do 30 dnů a získáte tak, až o 15% lepší cenu. Pokud do 30 dnů neprodáme neplatíte nám provizi

VÝKUP NEMOVIOSTI DO 48 HODIN

Často naši klienti preferují variantu získat finance z prodeje nemovitosti prakticky hned a bez čekání na potenciální zájemce. Jsme tak schopni Vám pomoci vyřešit mnoho nelehkých životních situací. Vaši nemovitost koupíme až za 90% tržní ceny.

Vítejte v nové éře prodeje nemovitostí! Představujeme vám naši bezkonkurenční službu prodeje nemovitosti do 30 dnů. Díky našemu unikátnímu spojení realitních expertů a umělé inteligence, jsme připraveni vám přinést nejen rychlé, ale také výhodné výsledky. Získáte nejlepší možnou cenu za vaši nemovitost, často až o 20% vyšší.

Jak to děláme? Používáme špičkové AI nástroje, které nám umožňují analyzovat trh, identifikovat potenciální kupce a přizpůsobit naší prezentaci tak, aby vaše nemovitost zaujala. Naše moderní marketingové techniky, včetně efektivního remarketingu, pak zajistí, že se vaše nabídka dostane k těm správným zájemcům.

Představte si, jak se zbavíte stresu a nejistoty spojené s prodejem nemovitosti. Během jednoho měsíce máte kupce a druhý měsíc již máte peníze na účtu a můžete se tak věnovat svým dalším plánům. A co víc – prodáte za víc, než jste si původně mysleli. Zní to příliš dobře, aby to byla pravda? S námi to je realita.

Pokud hledáte rychlou, efektivní a výhodnou cestu k prodeji vaší nemovitosti, jsme tady pro vás. A aby toho nebylo málo, pokud neprodáme vaši nemovitost do 30 dnů, neplatíte nám provizi. Tak proč čekat? Ozvěte se nám ještě dnes a začněte s námi psát novou kapitolu vašeho života.

Změňtě vaší BUDOUCNOST
s MATRIX REALITY AI

VYUŽIJTE bezplatnÉ konzultace našich expertů

nechte naše ai nástroje a zkušené experty pracovat pro vás

AI - ANALÝZA TRHU

Analyzujeme vývoj realitního trhu a máme všechny data o prodaných nemovitostech v ČR. Pomocí AI určujeme kam se bude trh vyvíjet a zda je správná doba na investice.

AI - MARKETING

Pomocí AI generujeme strategii prodeje, definujeme cílové skupiny a následně spouštíme personalizované kampaně.

AI - PREZENTACE

S Matrix AI Creative tvoříme zcela novou dimenzi prezentací, která umožní kompletní virtuální zážitek a především poutavé podklady pro reklamní kampaně

Jsme tu pro Vás ...
uveďte svůj požadavek a obratem vás budeme kontaktovat


Porovnat nabídky

Compare