Vítejte V PORADNĚ

NOVINKY A ČASTÉ DOTAZY

Proč a jak využívat umělou inteligenci
a co se děje v realitním světě

stále přidáváme co vás nejvíc zajímá

Matrix Reality nabízí široké spektrum realitních služeb, včetně prodeje, pronájmu, výkupu a správy nemovitostí. To platí jak pro nemovitosti v ČR, tak i v zahraničí.

V Matrix Reality využíváme umělou inteligenci (AI), která nám umožňuje efektivněji spravovat, vyhledávat a vyhodnocovat nemovitosti na trhu. Tímto způsobem jsme schopni maximalizovat hodnotu a potenciál vašeho nemovitostního portfolia.

AI nám pomáhá analyzovat trh a trendy v realitách, což nám umožňuje vytvářet přesné a aktuální cenové odhady a uvádět vaši nemovitost na trh v ideální době za nejlepší možnou cenu. Rovněž můžeme pomocí AI efektivněji vyhledávat nemovitosti pro naše zákazníky.

Nabízíme kompletní službu pronájmu, včetně vyhledání nájemníků, správy nájemních smluv a zajištění pravidelného příjmu z nájemného. Díky použití AI jsme schopni efektivněji spravovat celý proces a minimalizovat jakékoli obtíže pro majitele nemovitosti.

Matrix Reality spravuje širokou škálu nemovitostí, od rodinných domů a bytů po komerční objekty a investiční nemovitosti.

Čas potřebný k prodeji nemovitosti se může lišit v závislosti na mnoha faktorech, včetně typu nemovitosti, jejího stavu a tržních podmínek. Nicméně, díky našemu využití AI a hluboké znalosti trhu, jsme schopni zrychlit proces a maximalizovat.

Ano, nabízíme komplexní poradenství v oblasti nemovitostních investic. Naše služby zahrnují vyhledávání potenciálních investičních příležitostí, analýzu návratnosti investic a management nemovitostí po nákupu.

Zajímavosti a novinky z realit a AI

Refinancování hypotéky

Co je refinancování hypotéky? Refinancování hypotéky je splacení existujícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem (obvykle u jiné instituce, než je původní úvěr) s odlišnými (obvykle výhodnějšími)

Více »

Porovnat nabídky

Compare

napište mi...
jsEM tu pro vás

Matrix_asistent
Zadejte své údaje a využijte Matrix AI naplno
E-BOOK

Jak využít umělou inteligenci pro prodej nemovitosti

Zadejte svův email a získejte svůj náskok v realitním světe díky AI