VYKOUPÍME VAŠI NEMOVITOST DO 48 HODIN

ZÍSKEJTE SVÉ PENÍZE BEZ ČEKÁNÍ A BEZ STAROSTÍ

PRODEJTE AŽ ZA 100% tRŽNÍ CENY A BEZ PROVIZE

Recenze na Google.cz
0.1 / 5.0
4.7/5
Recenze na Seznam.cz
0.1 / 5.0
4.9/5

jsme váš nejlepší kupec

Kupní cenu odešleme do 48 hodin

Peníze máme pro Vás již připravené. Odborný posudek zdarma do 15 minut a neplatíte žádnou provizi

ZÁLOHA NA KUPNÍ CENU AŽ 250.000,- KČ

Až 250.000,- Vám dáme hned při podpisu smlouvy

RYCHLE A DISKRÉTNĚ

Stresuje Vás možná dražba? Máte na nemovitosti exekuci, zástavu nebo hypotéku? Rychle a diskrétně vyřešíme Vaše problémy a uhradíme vaše závazky.

Potřebujete rychle prodat svou nemovitost, ale nevíte jak na to? Stresujete se z komplikovaných jednání s bankou, věřiteli, nebo dokonce s exekutorem? Hledáte jednoduché a rychlé řešení, které vám ušetří čas a zároveň zajistí spravedlivou cenu za vaši nemovitost? Máme pro vás skvělou zprávu!

Představujeme vám naši unikátní službu rychlého výkupu nemovitosti do 48 hodin a navíc až za 100 procent tržní ceny. Díky spojení našich expertů a umělé inteligence zajistíme zdarma posudek vaší nemovitosti a vaši nemovitost vykoupíme do 48 hodin.

Ale to není vše! Po podpisu smlouvy vám poskytneme zálohu na kupní cenu až do výše 250 tisíc korun. Převezmeme a vyřešíme za vás veškerá jednání s bankami, věřiteli, exekutory, nebo třeba při majetkovém vyrovnání. Vyřešíme také vaše obavy z možné nedobrovolné dražby. S námi máte jistotu, že vše dobře dopadne.

Neztrácejte čas a energii s nepotřebnými starostmi. Odevzdejte své obavy do našich rukou a zažijte klid a pohodu, které přináší naše služba rychlého výkupu nemovitosti. Kontaktujte nás ještě dnes a do 48 hodin můžete mít peníze na svém účtu. Protože s námi je prodej nemovitosti rychlý, jednoduchý a fér.

peníze hned, BEZ investic, bez PROVIZE

Získejte kontrolu nad svou situací. Nemusíte čekat měsíce na tradiční prodej. Náš tým je tu, aby vám pomohl získat peníze, které potřebujete, rychle a bez stresu.

Zadejte údaje o vaší nemovitosti a obratem získáte naši cenovou nabídku


Porovnat nabídky

Compare